wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin2

Kontakt

  • MBR Rafał Błaszczuk
  • E-mail:sklep.mbr@gmail.com
  • Telefon+48 616255616
  • Godziny działania sklepu24h, obsługa klienta: poniedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Regulamin

Gwarancja
 Na zakupiony towar przysługuje 24 miesięczna gwarancja konsumencka na postawie dowodu zakupu (paragon, rachunek). - Gwarancja dotyczy wad ukrytych, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem. -Koszty wysyłki towaru na podstawie gwarancji, reklamacji pokrywa Kupujący. - W przypadku uznania reklamacji koszty wysyłek zostaną zwrócone do wysokości kosztu wysyłki wycenionego na platformie sendit.pl dla firmy przewozowej DPD.W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed wysyłką.- nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem. - W razie nie uznania Kupujący musi sam pokryć te koszty. Takich przesyłek nie odsyłamy za pobraniem – na przelew czekamy do 30 dni. -Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas towaru. -Podstawą jakichkolwiek roszczeń jest dowód zakupu. - Producent i sprzedający nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia wynikłe w transporcie oraz uszkodzenia powstałe na wskutek niewłaściwego użytkowania przedmiotu, nieodpowiedniego zabezpieczenia czy uszkodzenia spowodowane wzmożonymi warunkami atmosferycznymi (tj. burze, obfite opady, silne wiatry, itd.) 

Reklamacja
CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI

2 lata

ADRES DO REKLAMACJI

MBR (reklamacje)
ul. Orzeszkowej 2
59-900 Zgorzelec
Dodatkowe informacje

 

Zgłoszenia reklamacyjne przyjmujemy na maila: sklep.mbr@gmail.com

Zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014 poz. 827) art. 27, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg. ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Prawo do zwrotu towaru dotyczy wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, czyli dla osób fizycznych i jeśli zakup nie jest związany z działalnością zawodową lub gospodarczą. Na niektóre przedmioty termin ten może zostać wydłużony, wtedy jest to zaznaczone w opisie przedmiotu.

Termin odstąpienia liczony jest od dnia w którym klient lub osoba inna niż przewoźnik w imieniu klienta weszła w posiadanie tego przedmiotu.

Klient może odstąpić od umowy wypełniając oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dostarczając go pocztą elektroniczną na adres e-mail: sklep.mbr@gmail.com

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w prypadku, gdy przedmiot został wykonany na specjalne zamówienie klienta według indywidualnej specyfikacji przez niego określonej.

Ze względu higienicznych i ochrony zdrowia, prawo do zwrotu konsumenckiego nie obejmuje umów, których przedmiotem jest materac lub pościel, jeśli oryginalne opakowanie zostało otwarte.

Klient ponosi pełną odpowiedzialność finansową za zmniejszenie wartości zwracanego przedmiotu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonalności. Jeżeli na zwracanym produkcie widoczne będą ślady użytkowania, kwota zwrotu zostanie obniżona o utraconą wartość zwracanego przedmiotu, a klient zobowiązany jest ponieść koszty zmniejszenia wartości przedmiotu lub ponownego odesłania przesyłki do klienta.

Klient odsyła produkt na własny koszt. Zwracany przedmiot należy przekazać zamówionemu przez nas kurierowi, w wybranym przez klienta terminie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym klient poinformował nas o odstąpieniu od umowy. Po otrzymaniu zwrotu na magazynie, weryfikujemy jego stan i zgodność z zamówieniem. W przypadku pozytywnego zweryfikowania zwrotu przedmiotu na magazynie, zwracamy klientowi niezwłocznie otrzymane płatności, nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany przedmiot. Zwrotu płatności dokonamy przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe.

W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru i do sprzedaży wystawiona została faktura VAT, klientowi zostanie wystawiona faktura korygująca do dokumentu zakupu.
 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl